Obraz LOGO-2019-200x166px.png

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu

99-400 Łowicz ul. Podrzeczna 30
tel. 048468374201
http://zspnr1.lowicz.pl
Sekretariat: zspnr1lowicz@o2.pl
Serwis WWW: zspnr1@gmail.com

Szanowni Państwo,


W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować co się z dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.

Mając na względzie powyższe mamy świadomość, że przychodząc do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w celu załatwienia sprawy oraz przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w Szkole w sposób bezpieczny i transparentny.

Po wejściu w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informację w zakresie ochrony danych osobowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 będą dla Państwa pomocne.

INFORMACJA O przetwarzaniu danych osobowych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Dariusz Żywicki